Sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşırsınız. İletişim formunda belirtiğiniz telefon numarası Adli Tıp Merkezi Proje Yöneticisi tarafından mesai saatleri içerisinde en kısa sürede aranarak konu hakkında detaylı bir ön görüşme yapılır. Ya da doğrudan Whatsapp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Her hâlükârda siz bir iletişim başlatırsınız, biz de size dönüş yaparız.

Ön görüşme neticesinde alınan detaylı bilgiler ve evraklar bir araya getirilerek konu ile ilgili bir proje başlatılır ve ön araştırmaya ve incelemeye başlanır.

Yapılan ön araştırma neticesinde uzmanlar tarafından raporun içeriğine dair ön izlenimler ve görüşler, rapor yazma bedeli ve teslim tarihi Proje Yöneticisine bildirilir. Bu veriler ışığında hazırlanan fiyat ve öngörülen teslim tarihini de içeren teklif danışana sunulur.

Verilen teklifin onaylanması neticesinde teklifte belirtilen söz konusu ücret Danışan tarafından Adli Tıp Merkezi banka hesabına yatırılır.

Verilen belgeler doğrultusunda rapor yazımına başlanır. Uzman tarafından dosya hakkında talep edilebilecek her türlü ek bilgi ve belge danışandan talep edilir. Yazılan rapor Adli Tıp Merkezi Proje Yöneticisi tarafından ıslak imzalı bir şekilde 3 nüsha halinde Danışana teslim edilir.